Indų ploviklis su probiotikais APDOVANOTAS "LIETUVOS METŲ GAMINIO" AUKSO MEDALIU!

Taip pat šis indų ploviklis su probiotikais už novatoriškumą ir išskirtinumą buvo įvertintas ir parodos "Rinkis prekę lietuvišką" medaliu.

Kuo skiriasi indų plovikliai su probiotikais nuo įprastų? Tuo, kad rezultatui pasiekti vietoj didelės chemikalų dozės pasitelkiama mikrobiologija, o natūralūs ingredientai pakeičia sintetines chemines medžiagas.

Rezultatas: nedidelio indų ploviklio su probiotikais kiekio užtenka puikiai išplauti indams, o cheminių medžiagų jame yra nuo 5 iki 10 kartų mažiau nei įprastuose plovikliuose - tai saugo nuo galimų alerginių reakcijų, rankų odos skilinėjimo ir pavojaus blogai nuplovus indus karštu vandeniu pavaišinti svečius “puse Mendelejevo lentelės”.

Naudojimas: vieną - du lašus ploviklio užlašinti ant kempinės, su kuria plaunate indus. Po naudojimo nuskalauti indus ir rankas. Panaudojus uždaryti buteliuką.

Svarbu: laikyti nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotose vietose.

Būsena: Prekyboje

1,99 €
500ml

Vidutinis įvertinimas

Parašykite atsiliepimą

Klientų atsiliepimai

autorius: Saugo
Įvertinimas
Negaliu atsidžiaugti šiuo natūraliu indų plovikliu. O dar tas jausmas kad po plovimo gerosios bakterijos mūsų šeimą saugo ir toliau. Kvapas kaip tik subalansuotas mano supratimui apie švaros kvapą. Po plovimo užlašinu ant kempinėlės ir palieku, dabar rečiau keičiu ir kempinėles, nes kvapas neįsigeria. (Įrašyta 2016-03-08)
autorius: Labai silpnai plauna
Įvertinimas
Visiskai neputoja ir silpnai plauna. Kad isplaut kriaukle indu reikia 3-4 paspaudimu. Balance firmos ploviklio ar neutral uztekdavo puse paspaudimo ir indus plaudavo zymiai geriau. Sis labai prastai plauna, mazai koncentruotas. (Įrašyta 2016-03-01)
autorius: Jūratė
Įvertinimas
Čia tas atvejis, kai kartą "paragavęs" negali sustoti :))
Pirkau, perku ir pirksiu, puiku! (Įrašyta 2015-03-06)
autorius: Rasa
Įvertinimas
Nusipirkau mažą indelį "pabandymui". Dabar pirksiu didelį. Plauna puikiai, skaido riebalus taip pat kaip "fairy". Valiau virtuvės kriauklę: o švaru, o blizga. (Įrašyta 2014-07-10)
autorius: Živilė
Įvertinimas
Puikiai plauna, gaiviai kvepia, tikrai kad buvo vertas medalio. (Įrašyta 2014-05-27)
autorius: Edita
Įvertinimas
Man tikrai geresnis negu fairy (Įrašyta 2014-05-22)
 Indų ploviklis su probiotikais  APDOVANOTAS "LIETUVOS METŲ GAMINIO" AUKSO MEDALIU!
Norite paklausti? x

Tel.: +37065717662
E-mail: info@probiosanus.com
Darbo dienomis nuo 8.30 iki 17 val.